Skip to content Skip to footer
hakkımızda

ALFESS, "Her fabrika bir kaledir."

ilkesini benimseyen ve sanayi ile üretimi daha ileriye taşımak için tutkuyla çalışan çılgın mühendislerin bir araya geldiği bir organizasyondur. Sanayi ve üretim alanında lider bir mühendislik firması olarak Türkiye merkezli faaliyet göstermektedir. ALFESS Elektrik ve Alfess Industrial markaları ile tescillenmiş olan şirketimiz, teknik, matematiksel ve sosyal verilere dayalı olarak insanlığın kullanımına yönelik yenilikçi sistemler üretme ve geliştirme misyonu ile yoluna devam etmektedir.

Şirketimizin başarısını, teknolojiyi yakından takip eden, öğrenmeye ve yeniliğe açık, kişisel gelişimi ön planda tutan, çalışkan ve dürüst çalışanlarımıza borçluyuz. Her pozisyonda, şirket kurucuları dahil olmak üzere, eşitlik ilkesi gözetilmekte ve İş/İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Kalite, Sürdürülebilirlik ve Şeffaflık gibi konularda tüm çalışanlarımızın sorumlulukları bulunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana şahsi kar amacı gütmeyip elde edilen bütün kazançlarını ekip ve ekipman yatırımlarında kullanmıştır. Rakip firmalara rekabet yerine işbirliği ve yardım eli uzatma yaklaşımı benimsemiş olan ALFESS, Rakip olmaya çalışan sektör firmalarına: “Ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil.” mesajını iletmiş, konu Ülke Ekonomisi ve Sanayisi ‘ne katkı sunmak olduğunda kendilerini rakip gören firmalara bile, ALFESS baretini çıkararak daima yardım etmiş ve çıkar gözetmemiş bir organizasyondur. ALFESS, Ülke Ekonomisi ve Sanayisi’ne katkı sunmayı hedefleyen herkesin yanında olmuştur.

Şirket olarak, mühendislerimizi teorik eğitimden sahada uygulamaya, karar verme yeteneğinden dökümante etmeye kadar çeşitli alanlarda eğitmekte ve desteklemekteyiz. ALFESS olarak, kişilerin değil sistemlerin başarısına inanıyoruz ve bu doğrultuda disiplinli bir yaklaşım sergiliyoruz. Çünkü inanıyoruz ki, doğru sistemler oluşturulduğunda başarı kaçınılmaz olacaktır.

Ayrıntılı kataloğumuza buradan ulaşabilirsiniz.

 

v3
“Ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil.”
ALFESS

Rakip olmaya çalışan sektör firmalarına:

“Ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil.” mesajını iletmiş, konu Ülke Ekonomisi ve Sanayisi ‘ne katkı sunmak olduğunda kendilerini rakip gören firmalara bile, ALFESS baretini çıkararak daima yardım etmiş ve çıkar gözetmemiş bir organizasyondur ALFESS.

Kişilerin değil sistemlerin başarısına inanan ve bu çizgiden asla ödün vermeyen disiplin anlayışıdır ALFESS.

Bizimle çalışmak için iletişime geçiniz.

Subscribe for the updates!